Nasze zdrowie jest najważniejsze

Nie lubimy chodzić do lekarzy i zwierzać im się ze własnych trudów zdrowotnych. Jeszcze gorzej jest, jeśli te problemy nie dotyczą naszego ciała, tylko umysłu, lub sfery intymnej, a co się z tym wiąże, nie widać po nas, żeby coś nam dolegało, a praktycznie tylko my wiemy, jak nam jest z samym sobą źle. Jeszcze całkiem niedawno współżycie było tematem tabu, a co się z tym łączy, człowiek z wszelkimi niejasnościami był sam.
związki
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Seksuolog - więcej - to też lekarz Na szczęście teraz jesteśmy coraz mocniej świadomi tego, jak to co dzieje się w naszym życiu intymnym może się odbijać na pozostałych aspektach naszego działania. Jeśli zauważamy, iż seks nie sprawia nam żadnej radości, albo że sprawia nam ból, a lekarz ginekolog nie widzi najmniejszych przesłanek ku temu, które mogłyby być wywołane naszą anatomią, to z pewnością trud jest natury psychicznej. Dlatego właśnie oczekuje na nas seksuolog (rekomendujemy odwiedzić to źródło), doktor który zezwoli nam nie tylko lepiej poznać czym jest seks, lecz również dopomoże nam znaleźć nasze lęki, które nie pozwalają nam się prawdziwie radować tym fizycznym zbliżeniem. Obowiązuje go tajemnica lekarska taka identyczna jak każdego kolejnego doktora, a więc mamy szansę być pewni, iż wszystko z czego mu się zwierzymy będzie pozostawało między nami i nikt postronny się o tym nie dowie.Takie rozmowy mają szansę wiele dać Jeszcze niedawno ludzie, a zwłaszcza kobiety były wychowywane, iż seks (zajrzyj do wrocławskiego seksuologa) to ich obowiązek względem małżonka oraz iż one nie mają szansy z niego uzyskiwać najmniejszych przyjemności. Dzisiaj to podejście niesamowicie się odmieniło, nie mniej jest tak bardzo zakorzenione w podświadomości niektórych kobiet, iż intymne zbliżenie sprawia im niejako ból, bo obawiają się one, iż może im być przyjemnie i mają szansę chcieć więcej. Wizyta u tego specjalisty może przekonać takie kobiety, iż seks przede wszystkim powinien stać się obopólną radością oraz jeśli lubią go uprawiać, to nie ma w tym nic złego, a już z pewnością nie mogą uważać, iż są zepsute.


Taka rozmowa naprawdę nie jest zła
Kilka wizyt z tym ekspertem może powodować, że nasze życie będzie piękniejsze, iż to co nas od ciągle blokowało w środku teraz się odmieni, a co się z tym wiąże, iż będziemy wyczuwali znaczniejszą przyjemność ze współżycia (przejdź na http://www.rankinglekarzy.pl/ w wolnej chwili). Czasem takie psychiczne hamulce mają szansę wyrządzić więcej szkód niż fizyczne przeszkody, a co się z tym łączy, musimy z nimi jak najszybciej rozpocząć walczyć.