ból

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Wada wzroku – używane aktualnie sposoby leczenia

oko
Author: Nithi Anand
Source: http://www.flickr.com
Operacyjne leczenie zaćmy oraz leczenie amd wliczane są do zabiegów, których pacjenci nie powinni się obawiać. Operacyjne leczenie AMD, czyli przypadłości , która polega na zwyrodnieniu plamki żółtej w oku zaliczane jest do zabiegów, które przeprowadzane są stosunkowo często przede wszystkim wśród pacjentów w starszym wieku. AMD – na czym polega? Jest to dolegliwość związana z niewielkim obszarem znajdującym się w centrum siatkówki ludzkiego oka, który umożliwia dostrzeganie nawet niewielkich szczegółów, które leżą bezpośrednio w centrum naszego pola widzenia.

Czy wszystkie leki są bezpieczne dla zdrowia?

tabletki
Source: http://www.sxc.hu
Nie ciągle możemy przyjmować medykamenty bez konsultacji

Od czasu do czasu jest tak, że osoba pełnoletnia, gdy czuje, że zaczyna ją atakować grypa, sama sięga po medykamenty, które kiedyś jej dopomogły, a dopiero w chwili kiedy nie widzi najmniejszej poprawy, idzie do lekarza. Pewnie że niektóre leki możemy zażywać w ten sposób, zwłaszcza jeśli są one dostępne bez recepty, nie mniej ciągle powinniśmy w pierwszej chwili zapoznać się z danymi umieszczonymi w ulotce. Mimo wszystko nawet bezpiecznych i najlepiej znanych medykamentów, nie możemy bez konsultacji podawać ani dzieciom, ani paniom w ciąży. W przypadku dzieci, może się okazać, że jakieś składniki są dla nich niewłaściwe, że są w zbyt wielkim stężeniu, a co się z tym łączy, że mogą doprowadzić do mocnego uszkodzenia zdrowia. W przypadku kobiet w ciąży, nigdy nie wiadomo, jak dany medykament zadziała na dziecko w jej łonie, dlatego właśnie lepiej jest się skontaktować z doktorem, by ten zapisał medykamenty, które są nie tylko bezpieczne, ale oraz przetestowane.

Bolesne pieczenie u stóp – jak trwale usunąć nagniotki przy pomocy udostępnianych preparatów

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Nikt nie chce mieć nagniotków. To nieprzyjemne dla zdrowia stwardnienie warstwy skóry powstające na palcach stóp. Ból z nagniotka jest tym większy, że sięgą w głąb skóry. Sprawia to przykre pieczenie przy poruszaniu się. Wokół rany powstaje zaczerwieniona tkanka, którą leczymy i usuwamy przez stosowne zabiegi.

Warto zadbać o zdrowie i przypilnować istotnych wizyt lekarskich, aby zapobiegać występowaniu groźnych schorzeń

poród
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Ludzie nierzadko lekceważą zdrowie, dopóki czują się świetnie, a do lekarza chodzą dopiero wówczas, gdy dzieje się coś niepokojącego. Czasem trafiają do lekarza, kiedy choroba jest już zaawansowana. Lepiej pamiętać o badaniach profilaktycznych oraz sprawdzać swoje zdrowie.

Laser w gabinecie dentystycznym

Author: Materiały prasowe
Innowacyjne lasery stomatologiczne posiadają wyjątkowo zróżnicowane zastosowanie i masę zalet, których łatwo zauważyć. Nie często mamy ostatnio okazję spotkać gabinet dentystyczny nie posiadający przynajmniej jednego modelu lasera z licznych możliwych do wykorzystania. Na ich praktyczność wpływa zapewne opcja dobierania paru istotnych ustawień takich jak poziom czy gęstość energii, poziom mocy promieniowania, szerokość impulsu albo okres jego działania.

Pages