pacjenci

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czemu koniecznie trzeba regularnie odwiedzać własnego dentystę i jakie znaczenie ma prawidłowa higiena jamy ustnej?

zdowe zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ból zęba to jedno z tych doświadczeń, jakiego nikt nie wita z radością. Troszczenie się o zęby to zdecydowana podstawa, podobnie jak niezbędne badania profilaktyczne. Nie wystarczy jednakże wyłącznie dokładnie czyścić zębów oraz płukać jamy ustnej. Wskazane są również wizyty u dentysty, jakiego niektóre osoby niekiedy unikają jak ognia. Dlaczego? Zazwyczaj, ze względu na strach przed bólem.

Jak odnaleźć dobrego urologa

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Przyjęło się twierdzić, że urolog to specjalista od męskich chorób. Być może dlatego tak jest, że rzeczywiście częściej pacjentami urologicznych poradni są panowie. Lecz sama urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się budową, funkcjonowaniem i rozwiązywaniem problemów układu moczowo-płciowego. Rozpoznaje i leczy na przykład takie schorzenia jak występowanie stanów zapalnych, nietrzymanie moczu, infekcje, impotencja, stany nowotworowe albo dysfunkcje narządów płciowo-moczowych, to znaczy pęcherza moczowego, prostaty lub nerek.

Nie ma znaczenia ile mamy lat, rak zawsze ma szansę zaatakować

stetoskop lekarza
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Każda choroba potomstwa, czy to tradycyjne przeziębienie, czy silne zapalenie płuc sprawia, że trudno jest się pogodzić z jego cierpieniem oraz równocześnie człowiek zarzuca sobie, że musi się nim wspanialej zajmować i lepiej o niego dbać. Mimo wszystko co innego jest, kiedy powiemy, że dziecko za parę dni wróci do pełni sił, a całkowicie co kolejnego jest, gdy wiemy, że jego choroba to coś znacznie cięższego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy chcieli oraz niekoniecznie wszystko może się przechylić na naszą stronę.

Pacjenci rekomendują sobie sprawdzonego stomatologa

szczęka
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Znakomite możliwości ma do zaproponowania już dziś stomatolog, który cechuje się niesamowicie dużym doświadczeniem. Nierzadko kojarzony z wizytą u tego fachowca ból wcale nie musi być wtedy nieodłącznym towarzyszem. Doskonale przeprowadzane zabiegu z zastosowaniem nowatorskiego sprzętu gwarantują zadowolenie oraz całkowitą satysfakcję. Ma to spory wpływ na rekomendację określonego gabinetu. Zadowoleni pacjenci z ochotą pojawią się u tego eksperta po raz kolejny.

Najlepszy dentysta – co mieć na względzie wybierając stosownego lekarza?

stomatolog łódź
Author: Luis Zafra
Source: http://www.flickr.com
Każdy musi mieć świadomość tego, że dbanie o zęby jest bardzo istotne i zdecydowanie nie należy rezygnować z regularnych wizyt u dentystów, w szczególności że dzisiaj leczenie nie musi być już kłopotliwe, tak samo jak wyrywanie zębów, ponieważ stomatolodzy dysponują funkcjonalnym sprzętem oraz lekarstwami znieczulającymi.

Wyszukaj kompetentnego ortopedę, który skutecznie wyleczy twoje stawy

lekarze
Author: German Tenorio
Source: http://www.flickr.com
Urazy narządów ruchu zaliczane są do jednych z najczęściej występujących kontuzji. Przytrafiać się mogą tak naprawdę w dowolnym czasie, ponieważ związane są z zajęciami sportowymi, jak również z każdą inną formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Czym jest trądzik dorosłych? Jak powinniśmy z nim walczyć? Co należy o nim wiedzieć?

Kobieta z trądzikiem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Trądzik u dorosłych zaczęto odróżniać od rodzaju trądziku młodzieńczego, dość niedawno. To choroba, która jednak swoimi objawami nie różni się od tych, jakie stają się udziałem tej przypadłości związanej z dojrzewaniem płciowym.

Pages