narządy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Współczesna medycyna – jakie są jej najistotniejsze osiągnięcia, które ratują ludzkie życie oraz zdrowie?

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Author: Future PR
Source: Future PR
Medycyna w ciągu ostatnich lat znakomicie się rozwinęła. Dużo chorób, jakie jeszcze niedawno były niewyleczalne, dzisiaj nie stanowi już większego zagrożenia bądź zostały kategorycznie wyeliminowane przez szczepionki i skuteczne lekarstwa.

Wyszukaj kompetentnego ortopedę, który skutecznie wyleczy twoje stawy

lekarze
Author: German Tenorio
Source: http://www.flickr.com
Urazy narządów ruchu zaliczane są do jednych z najczęściej występujących kontuzji. Przytrafiać się mogą tak naprawdę w dowolnym czasie, ponieważ związane są z zajęciami sportowymi, jak również z każdą inną formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Co to jest ginekologia estetyczna i kiedy pójść do specjalisty? Czytaj na ten temat więcej

zabieg
Author: CEHURD CEHURD
Source: http://www.flickr.com
Kompleksy są czymś bardzo powszechnym. Sporo pań wstydzi się różnych rzeczy we własnym wyglądzie. Zdarza się, że jest to dość silne uczucie i przeświadczenie o swojej niedoskonałości, jakie nieraz prowadzi o wstydu i zamykania się w sobie. Często natomiast kompleksy pochodzą z naszej głowy i są bardziej wymysłem, bo gdyby spytać kogoś o ten trapiący nas mankament, zapewne nawet nie zauważyłby w czym rzecz. Natomiast czasem faktycznie chodzi o rzeczywisty problem, którymimo, iż jest natury estetycznej nie pozwala nam normalnie funkcjonować. Ten temat jest tym bardziej wstydliwy i kłopotliwy jak dotyczy okolic intymnych. Gdzie się zwrócić i co możemy zrobić z takim problemem?