lekarz

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jaki jest oddziaływanie środowiska pracy na pracownika?

medycyna pracy
Source: pixabay.com
Medycyna pracy jest wydziałem medycyny zajmującym się odniesieniem pracownika z zakładem pracy, działanie środowiska pracy na pracownika, diagnostyka, leczenie i przeciwdziałanie w schorzeniach zawodowych. Zgodnie z rozporządzeniami kodeksu pracy badania medycyny pracy są zarówno uprawnieniem, jak i obowiązkiem pracownika. Zamierzeniem medycyny pracy jest również pełnia opieki profilaktycznej, przede wszystkim poprzez badania profilaktyczne początkowe, okresowe i kontrolne.

Rehabilitacja po ?

rehabilitacja
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
W momencie, gdy zostajemy wypisani ze szpitala potrzebna jest nam rehabilitacja Wrocław. Wrocław jest miejscem, w którym na pewno znajdziemy pasujące do naszej przypadłości ośrodki rehabilitacyjne. Osoby, które tam pracują są w stanie poprawić naszą kondycję, a przez swoje ogólne przygotowanie pomogą nam też od strony psychologicznej.

Jakie zabiegi zwrócą nam całkowitą sprawność kolana?

operacja
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas bardzo dobrze wie, że odpowiednie zdrowie to niewątpliwie wartość, jaka jest warta wszelkich środków pieniężnych. O jego wielgachnym znaczeniu dla naszego funkcjonowania dowiadujemy się szczególnie wówczas, gdy pewne części naszego organizmu nie w każdym przypadku funkcjonują tak jak tego potrzebujemy. Powody takiej sytuacji bywają bardzo różnorodne. Dużo z nich podyktowane jest chorobami, ale również urazami mechanicznymi lub wadami genetycznymi.

Dentysta musi znać aktualne doniesienia ze swojej branży

Dentysta
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Medycyna niesamowicie szybko się zmienia, przez to rozwiązania, które były wykorzystywane jeszcze parę lat temu obecnie mogą się stać nieaktualne, a to sprawia, że wszyscy doktorzy powinni się calutki czas kształcić. Takiej samej zasadzie powinien podlegać dentysta, który też powinien poznawać branżowe pisma, udawać się na konferencje, a to wszystko po to, aby móc swoim pacjentom oferować jak najdokładniejsze leczenie.

Pole działalności lekarza neurologa

Dokumenty medyczne
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Neurologia to pole medycyny, jakiej kluczowym obowiązkiem jest zajmowanie się rozlicznymi schorzeniami, jakie dotykają obwodowy, także ośrodkowy układ nerwowy. Domena ta jest niezwykle zbliżona swoim zasięgiem do psychiatrii, niemało schorzeń o podłożu neurologicznym staje się też obszarem psychiatrów.

Jak w niedługim czasie przywrócić sprawność po wypadku?

Ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: bwanderd
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie sytuacja jest taka, że nawet odrobinę cięższy wypadek często nie kończy się koszmarnie. Pewnie kiedyś ludzie o wiele bardziej obawiali się wypadków, bo nawet zwykłe złamanie nogi w wielu przypadkach kończyło się mało przyjemnie. To tak w ogóle niesamowite, iż medycyna poszła tak szybko do przodu. Przecież gdyby tak niestety nie było, pewnie ludzie żyjący w tych niesamowicie zwariowanych czasach po prostu skarżyliby się mocno na stan swojego zdrowia. W jaki sposób w takim razie szybciej dojść do siebie po wypadkach?

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »