Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Wyszukaj kompetentnego ortopedę, który skutecznie wyleczy twoje stawy

Wypadki dotykające narządów ruchu zaliczają się do jednych z najczęściej zdarzających się kontuzji. Występować mogą tak naprawdę przez cały rok, bo związane są z uprawianiem sportu, a także z każdą inną formą aktywnego wypoczynku.

Jednak zimą kontuzje o podłożu ortopedycznym występują wyraźnie częściej, co połączone jest z ryzykiem poślizgnięcia na oblodzonych chodnikach.


Z pomocy ortopedy korzystają także narciarze i amatorzy innych rozrywek zimowych, którym niejednokrotnie przytrafiają się niegroźne czy groźne złamania.

Do ortopedy z bólem narządu ruchu

badania ortopedyczne
Author: OakleyOriginals
Source: http://www.flickr.com
Warto jednak pamiętać, że do ortopedy chodzą nie tylko ludzie, którym zdarzają się kontuzje i wypadki, ale też osoby, które zmagają się z wadami rozwojowymi tego narządu. Wady narządu ruchu rozwijają się już w życiu płodowym, w najmłodszych latach życia, a także w w ciągu całego życia. Wczesne rozpoznanie schorzeń i podjęcie leczenia, wykonanie operacji lub rehabilitacji pozwala na funkcjonowanie bez bólu i barierOrtopeda pracuje w każdym mieście

Lekarze specjalizujący się w leczeniu urazów ortopedycznych leczą w większości polskich miast, warto jednak pamiętać, że w niektórych przychodniach na spotkanie z lekarzem trzeba wyczekiwać naprawdę długo. Należy zatem poszukiwać przychodni, gdzie okres oczekiwania okaże się krótszy. Ortopedę można namierzyć za pośrednictwem rejestru lekarzy w sieci, wpisując nazwę swojej miejscowości: np. „ortopeda Kraków”. Wyniki, które się ukażą obejmą zarówno placówki NFZ, jak i prywatne gabinety- ortopeda Kraków.

O czym trzeba pamiętać przed wizytą u specjalisty?

Do ortopedy ludzie wybierają się najczęściej, kiedy wystąpi jakaś choroba lub pojawią się bóle związane z narządem ruchu. Pomijając wypadki, gdy człowiek trafia na dyżur ortopedyczny lub chirurgiczny, należy pamiętać o skierowaniu do ortopedy, które wypisze lekarz rodzinny. Posiadając skierowanie, należy zacząć szukać przychodni, do której można się najszybciej zarejestrować.

Kiedy już przeczytasz ten artykuł, to spojrzyj też na podobne wątki (https://biorezonans-magnetyczny.pl/), które posiadają nie mniej ciekawe informacje - one niezwykle Cię wciągną.

Lekarz ortopeda decyduje o kolejnych badaniach. Może zlecić chociażby badanie radiologiczne czy rezonans magnetyczny.